דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
חינוך
כל המידע העדכני על חינוך ילדכם. חינוך ילדים הינו דבר קשה, שיש להתמיד בו. מדובר בהרבה מחשבה שיש להקדיש בנושא התנהגות ילדכם, אך חינוך נכון יקטוף פירות בעתיד, כי הרי כולנו רוצים ילדים מוצלחים, לא?
אל גני הילדים אשר פזורים בכל רחבי הארץ מגיעים מדי בוקר הורים אוהבים אשר מפקידים בידי הגננות המסורות את היקר להם מכול – את הבן או את הבת הקטנים, שטרם הגיעו לגיל בית הספר
 
אם נשאל אתכם מהו הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים להנחיל לילדים שלכם, סביר להניח שתגידו שאתם רוצים שהם יגדלו להיות אנשים טובים, ערכיים ומוסריים בעלי דאגה אמתית לזולת, למשפחה ולקהילה.
 
בתור הורים צעירים אנחנו משקיעים משאבים עצומים, הן חומריים והן רגשיים בטיפול בילדינו. אנחנו עושים הכל כדי להעניק להם את הטוב ביותר ותמיד שואפים לרווחתם, בכל תנאי ובכל מחיר.
 
מדוע יש לשים דגש על הורות מתאימה ולא הורות מוגזמת? הידעתם? אם הילד חולה ואתם חרדים לו יתר על המידה אתם בהחלט מזיקים לו. אז זה בסדר שבחרתם מזרוני פולירון או מזרוני ד"ר גב עבורו, זה בסדר שרכשתם את הציוד המתאים ביותר לנוחיותו אך יש בהחלט דברים שתצטרכו למתן בהם.
1 2 3
הבא