דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
הילדים שלכם והשמות שלהם
אז מה הם פירושי השמות?מאלו שמות להזהר? ואלו שמות הם חרב פיפיות? על כך במאמר הבא.

17/07/14 13:45

הילדים שלכם והשמות שלהם

השמות שאנו נותנים לילדנו עם היוולדם הם צירופי אותיות הנושאים עימם מטען כבד. שם אינו רק ייצוג של בן אדם כי אם גם אנרגיה שלמה המלווה את צירוף האותיות הזה, לטוב ולרע. בשל החשיבות הרבה שנושאים עימם השמות, רצוי מראש לתכנן את שם הילד או הילדה עוד בטרם היוולדם. אז מה הם פירושי השמות?מאלו שמות להזהר? ואלו שמות הם חרב פיפיות? על כך במאמר הבא.

לשמו של האדם חשיבות מיוחדת ובמיוחד רואים זאת בקבלה. החל משמות תנ"כים, דרך שמות מודרניים וגם כאלו לועזיים, לכולם יש משמעות וחשיבות. כמו כן, בתוך השמות ישנה גם חשיבות לצירופי האותיות ולדרך ההגייה של כל אות בפניה עצמה.

האותיות א,מ,ש

אותיות אלו למעשה מייצגות את שלושת היסודות העיקריים בטבע- אוויר, מים, אש. כאותיות המייצגות של אותיות אלו, שילובן בתוך השם נותן הרבה כוח ועוצמה. הנושאים אחת מאותיות אלו בשמם או את כולן יגדלו להיות אנשים בעלי תעוזה, כושר הובלה ומנהיגות, כאלו שכובשים יעדים ששמו לעצמם. יחד עם זאת, ילדים ביישנים או חלשים יותר פיזית, יתקשו להתמודד עם כל הכוח שהשמות הללו מביאים עימם.

האות ב

האות ב היא אות נייטרלית יחסית בהשפעתה אלא אם מדובר במה שמכונה בלשון ב רפה. כלומר ב הנאמרת במלרע כגון בשמות אביב או אבי. שמות עם ב רפה לרוב הם בעלי השפעה שלילית יותר על האדם הנושא אותן שכן הם מכניסים באנשים אלו בלבול, קושי בקבלת החלטות ואופי הססני באופן כללי.

שילוב האותיות גל בשם

כמו גלי הטבע, כך גם האנשים הנושאים את הצירוף ג-ל בשמם. מדובר באנשים עם סערת רוחות תמידית שמזגם יכל להפוך סוער באחת. מנגד, התגובות הסוערות והחדות שלהם יכולות לסייע להם מאוד באיתור בעיות ומכשולים מוקדמים והתגברות עליהם במלוא העוצמה והיעילות. חשוב לומר כי ההשפעה של שילוב אותיות אלו גם בתחילת השם וגם בסופו על מזגו של האדם, היא יחסית חזקה.

אותיות אהו"י

מדובר באותיות שלפי תפיסת הקבלה מייצגות את רוחו של השם. מכיוון שכך שמות המכילים אותיות רבות של אהו"י נחשבים קדושים יותר ולמעשה מדובר באנשים שאם יכנסו לדרך הקבלה והתורה, יצליחו בה עד מאוד. השאר שלא, עלולים לקרוס תחת העומס הרוחני שאותיות אלו מביאות איתן לשם.

האותיות ס ו-ת

אלו הן אותיות בעייתיות משום שבמיקום לא נכון בשם הם עלולות להוות חסימה מזיווג ופרנסה טובה. במקרה של האות ת מדובר באות כאשר היא ממוקמת לקראת סופו של השם או סוגרת אותו. במקרה של האות ס כאשר היא בתחילת השם או סוגרת אותו, היא מהווה גם כן חסם להצלחה בתחומי חיים רבים.