דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
אישור תברואן לגני ילדים
אל גני הילדים אשר פזורים בכל רחבי הארץ מגיעים מדי בוקר הורים אוהבים אשר מפקידים בידי הגננות המסורות את היקר להם מכול – את הבן או את הבת הקטנים, שטרם הגיעו לגיל בית הספר

08/05/13 13:37

 

 אל גני הילדים אשר פזורים בכל רחבי הארץ מגיעים מדי בוקר הורים אוהבים אשר מפקידים בידי הגננות המסורות את היקר להם מכול – את הבן או את הבת הקטנים, שטרם הגיעו לגיל בית הספר. כאן הילדים יבלו שעות רבות מדי יום, ולעיתים גם עד לשעות אחר הצהריים המאוחרות, במידה והגן מציע גם פעילות בשעות אלו עבור הורים אשר עובדים עד מאוחר. מכיוון שחלק ניכר משעות היום בשנות חייהם המוקדמות של ילדינו יעבור במסגרת גן הילדים, רובנו נוטים לבחור את הגן בקפידה רבה. אנו בודקים את ההיסטוריה של המקום, משוחחים ארוכות עם הגננות ועם הסייעות, וגם מדברים עם הורים אחרים. אך לאחר שווידאנו כי הצוות עצמו עומד בסטנדרט שלנו, כדאי שנשים לב גם למבנה של הגן עצמו, ועוד על כך לפניכם.

 

רמת התברואה והניקיון של הגן

 

ילדים רבים נוטים להידבק בקלות רבה מדי במחלות שונות, ורוב הילדים מביאים את המחלות ביחד איתם כשהם חוזרים מין הגן. לעיתים מדובר בתופעה שקשה מאוד למנוע, כמו במקרים של הידבקות במחלות חורף ושפעת. אך במידה ורמת הניקיון והתברואה של הגן היא גבוהה, הסיכוי להידבק במחלות יורד במידה משמעותית וניכרת.כדאי לכם מאוד לעשות סיור בכל חדרי הגן, ולבדוק את רמת הניקיון בהם היום של פעילות רגילה במהלך השנה, ולא בחופשת הקיץ, וכך תוכלו לדעת באלו תנאים הילדים שלכם מבלים ומשחקים באמת מדי יום ביומו.

 

קבלת הרישיון לפעילות

 

על מנת שגן ילדים יוכל לפעול, הוא חייב לקבל את כל האישורים הנדרשים על פי חוק ולעבוד עם רישיון. גן שאינו עושה כך מסכן את עצמו ואת הילדים השוהים בו. אחת התקנות החשובות בנוגע להפעלה של גני ילדים קשורה לרמת התברואה במקום, כאשר למעשה נדרשת בדיקה מקיפה של הגן על ידי תברואן מקצועי. תברואן זה מגיע לבדוק האם הציוד הינו נקי ומתאים למספר הילדים, ובנוסף תברואן מקצועי גם יבדוק את התוכנית של הגן לשמירה על ניקיון במהלך הפעילות השוטפת של המקום, וביחד עם הילדים עצמם.