דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
יום גיבוש לעובדים-המנהל והעובד
ום גיבוש לעובדים ,טומן בתוכו מעבר לכיף ערך מוסף, שילוב של מהנה ומועיל. על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית יש לבחור חברה להפקת אירועים עם ניסיון רב שמכירה את השטח מקרוב, בעלת קשרים וניסיון שעובדת עם ספקים איכותיים. חברה מסוג זה תספק לעובדים ולחברה את יום הגיבוש האולטימטיבי לעובדים.

07/05/13 21:02

 

יום גיבוש לעובדים ,טומן בתוכו מעבר לכיף ערך מוסף, שילוב של מהנה ומועיל. על מנת להגיע לתוצאה מקסימאלית יש לבחור חברה להפקת אירועים עם ניסיון רב  שמכירה את השטח מקרוב, בעלת קשרים וניסיון שעובדת עם ספקים איכותיים. חברה מסוג זה תספק לעובדים ולחברה את יום הגיבוש האולטימטיבי לעובדים.
 

יום כיף או יום גיבוש?

 
ישנו הבדל בין יום גיבוש לעובדים לבין יום כיף. תחילה יש להחליט מה מטרת היום: אם מטרת היום היא לספק הנאה לעובד-שברת שיגרה- כל מה שהמנהל צריך זה להחליט על תקציב לאירוע, ולהתאים את הפעילות לאופי המשתתפים. אם המטרה היא יום גיבוש-לגבש בין העובדים הוותיקים לחדשים ולהכיר את העובדים בחברה באופן מרוכז, יש להתאים לכך את הפעילות.
 

העובד,צדדים רבים לו

 
ביום הגיבוש לומד המנהל, שביום יום עסוק במטלותיו, על הכישורים והאופי של העובדים. בעזרת תרגילים שונים שמותאמים לכך יכול המנהל לבדוק למי יש כושר מנהיגות, יכולות אסטרטגיות ותקשורת בינאישית טובה. מעבר לכך יכיר המנהל את היכולת של העובדים בעמידה בלחצים ויעדים ויבחן האם עובדיו הם קבוצה מגובשת. העובדים יוצאים מסביבת העבודה הטבעית שלהם, תרגילי גיבוש שונים, חושפים למנהל צדדים בעובדים שהוא לא היה מצליח לראות בסביבה הטבעית.
לעובד זוהי הזדמנות מצוינת להראות למנהל את כישוריו. בעזרת שינוי האווירה שמביא עימו יום כזה ניתן לפרק את המבנה ההיררכי ולאפשר לעובד לפרוק לחצים, להירגע ולהתרענן. יציאה מסביבת העבודה המלחיצה מאפשרת הכרות אחרת עם העובדים ומפתחת תקשורת בין אישית. מעבר לכך לימי גיבוש תרומה משמעותית לעידוד המוטיבציה אצל העובד והקטנת השחיקה משגרת העבודה. 
 

כסף ומחשבה

 
חשוב מאוד לתכנן יום גיבוש לעובדים בקפידה: בחירת קונספט אחיד שממנו יוחלט על התכנים שיעברו לעובד. המטרה היא ליצור אצל העובד תחושה כי הושקע בו כסף ומחשבה.יום גיבוש לעובדים צריך לשרת מטרות ספציפיות, בשילוב עם סדנאות ייחודיות שמטרתם לגבש את העובדים ולהעצים אותם הן כפרטיים והן כקולקטיב. יש לזכור כי ימים מסוג זה מרימים את המורל בחברה ותורמים לתפוקת העבודה. חברת הפקות מקצועית, תבנה עבורך יום גיבוש  שעומד הן במטרת היום והן בתקציב.