דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
עוזרים לבת שמתחתנת לבחור גני אירועים
לא כל הזוגות שמחליטים להתחתן יודעים איך לבחור את המקום שבו הם רוצים לקיים את החתונה, וזה לא מפתיע שהרבה מהזוגות מחליטים להזמין את ההורים שלהם לראות את האופציות השונות.

07/05/13 08:34

 

לא כל הזוגות שמחליטים להתחתן יודעים איך לבחור את המקום שבו הם רוצים לקיים את החתונה, וזה לא מפתיע שהרבה מהזוגות מחליטים להזמין את ההורים שלהם לראות את האופציות השונות. אם הבת שלכם שעומדת להתחתן עם בחיר ליבה ביקשה שתבואו לעזור לה ולחתן שלה לבחור את מיקום החתונה, אז אין ספק שאתם צריכים להרגיש מוחמאים ואתם צריכים להבין שזה צעד מאוד יפה מבחינתה. אחד מהדברים שבהם אתם יכולים לחוות את דעתכם ובהם אתם יכולים לייעץ ולעזור לבת שלכם, זה האם לדעתכם כדאי לקיים את החתונה באחת מאותם גני אירועים מקסימים ומושקעים, או שדווקא עדיף להתחתן באולם. 
 

עונת החתונה

 
השאלה הגדולה היא איך אתם, שבוודאי התחתנתם בעצמכם לפני עשרות שנים, אמורים לייעץ לבת שלכם על החתונה שלה? הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, זה לדעת מתי החתונה עתידה להתקיים. אם התאריך נקבע לאביב, אז אין ספק שאין בכלל שאלה, כי רק גני אירועים באים בחשבון בעונה כזאת, אך יחד עם זאת, גני האירועים לא מתאימים רק לאביב. חשוב מאוד שתדעו שאם החלום שלכם הוא לראות את הבת שלכם מתחתנת בגן אירועים והיא בחרה להתחתן בקיץ או בחורף, הרי שגם אז זה אפשרי, כי יש הרבה גנים לאירועים שהם חצי סגורים. בנוסף, יש בימינו הרבה שיטות שבעזרתן אפשר לדאוג לחימום או לקירור גם של גן אירועים פתוח, כך שלמעשה זה מתאים כמעט לכל יום בשנה.
 

כמות המוזמנים

 
אין זה סוד שהרבה פעמים קורה שמי שמזמין את מרבית האורחים אלה הם ההורים של הכלה ושל החתן, ולכן אתם הם אלה שיכולים לענות על השלה: כמה אנשים יגיעו לחתונה? כדאי מאוד שתעזרו לבת שלכם לבחור גני אירועים שיכולים להתאים לכמות המוזמנים, כי לבחור גן גדול מידי או גן קטן מידי זה משהו שיכול להשפיע מאוד על אירוע החתונה כולו. מוטב גם ללכת ולראות את גני האירועים הרלוונטיים יותר כאשר מתקיים בהם אירוע, כי זה יכול לעזור לכם לקבל תמונה על המקום ועל ההתנהלות שיש בו.