דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
פינוי דירה בירושלים וניקיון
פינוי דירה בירושלים, תל אביב או חיפה הוא לא תהליך פשוט. בערים הגדולות במיוחד, כאשר צורת המגורים המקובלת היא בנייני מגורים, מדובר בתהליך קשה ומורכב יותר שכן אופן הפינוי משתנה.

06/05/13 12:54

 

פינוי דירה בירושלים, תל אביב או חיפה הוא לא תהליך פשוט. בערים הגדולות במיוחד, כאשר צורת המגורים המקובלת היא בנייני מגורים, מדובר בתהליך קשה ומורכב יותר שכן אופן הפינוי משתנה. אנשים רבים מגיעים למצב בו עליהם לפנות דירתם, פינוי תכולת דירה דורש השקעת זמן, מאמץ וכסף, ורבים מעדיפים לפנות לחברת פינוי דירות שתבצע את העבודה במקומם ביעילות ומקצועיות ובכך חוסכים זמן וכסף רב. חברות פינוי מציעות שירותים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום.

איך מוצאים בעל מקצוע?

חיפוש מהיר ברשת יעלה שמות רבים שלב עלי מקצוע בתחום. חשוב לקרוא על בעל המקצוע חרובם יש אתר אינטרנט בו ניתן להתרשם מפעילות החברה, תמונות, המלצות וכדומה. חשוב לבדוק את וותק החברה, אמינות ומקצועיות, וכמובן מה כוללת הצעת העבודה, האם פינוי בלבד? האם הצוות מפנה את הפסולת והתכולה לאתרי הפסולת? האם מבוצעות עבודות ניקיון לאחר הפינוי? חשוב לברר את כל הפרטים הללו טרם ההתקשרות. לאחר מכן תיקבע פגישה עם נציג החברה.

שלבי העבודה

בדרך כלל הפגישה הראשונית נועדה לגיבוש תוכנית עבודה, הערכת הדירה, התכולה ומשך הזמן שיידרש לפינוי. לאחר תיאום תאריכים פינוי עם הלקוח, מומלץ לבקש התחייבות על תאריך יעד, ובירור הצרכים בנוגע לתכולה, מה זורקים, שומרים או תורמים, צגובש תוכני העבודה ויחל תהליך הפינוי. חשוב לבדוק האם המיר כולל ציוד, הפעלת ציוד כבד בעת הצורך, למשל, במקרה שנדרש גם פינוי פסולת מהגג או מהחצר. בדרך כללחברות מקצועיות ערוכות גם פינוי מסוג זה, אך כדאי לוודא.

לאחר מיון החפצים, בהתאם לדרישת הלקוח, יחל שלב הפינוי. חשוב להקפיד שהפסולת לא מושלכת לרחוב, אלא מבוצע פינוי לאתרים המורשים, בהתאם לתקנות השמירה על איכות הסביבה. דבר נוסף, יש לוודא כי לאחר הפינוי, הצוות דואג גם לניקיון הדירה. כאשר הפינוי כולל גם עבודות שיפוץ קלות, או אם מדובר בדירה ישנה, לאחר פינויה עלולים להתגלות מוקדי עובש, רטיבות, קירות מתפוררים. ובכלל, פינוי דירה גורם ללכלוך רב, וחשוב לוודא שלא אתם צריכים לדאוג לנקיון הדירה.