דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
ללמוד פוטושופ כתחביב לגיל הזהב


28/04/13 22:06

אחת מההמלצות היותר ברורות שעליהן אין כלל ויכוח בנושא של חיים בריאים יותר, זה להישאר תמיד עסוקים וללמוד דברים חדשים. אומנם זה נכון שככל שאנחנו מזדקנים לוקח לנו, בדרך כלל, יותר זמן ללמוד דברים חדשים כמו שפות או תוכנות מחשב שונות, אך יחד עם זאת, המאמץ הזה טוב לאדם. זוהי הסיבה שבגללה אפשר לראות יותר ויותר אנשים מבוגרים שמחליטים לעשות קורס פוטושופ, כי השילוב שבין ההתעסקות ובין התוכנה הנפלא הזאת, הוא כנראה שילוב מנצח. פוטושופ זו תוכנה שלא באמת יש לה גבולות, וכל אחד ממי שמחליט ללמוד ולהכיר אותה, יכול לבחור איזה שימושים יותר מתאים לו לעשות בה.

עיצוב התמונות המשפחתיות

אנשי רבים שמגיעים לגיל הזהב ויש להם פנאי בוחרים להתחיל להכיר את יישומי המחשב והתוכנות השונות, והפוטושופ זו בדרך כלל תוכנה שמספקת להם הרבה עניין. לא אחת הם נכנסים לכל עניין הפוטושופ בכך שהם מתחילים לעבד ולעצב מחדש את התמונות המשפחתיות שלהם, ואין ספק שיש בכך סיפוק גדול. כנראה שיש משהו באמת מלהיב ומדהים בכך שלוקחים תמונה מוכרת ומתחילים לשנות אותה, והדבר הזה מלהיב גם אנשים שבמשך כל השנים כלל לא ידעו על קיומה של התוכנה המופלאה הזאת.

לימודים שמותאמים לגיל

חשוב מאוד לדעת שכמובן יש הבדל בין אדם מבוגר שלומד על תוכנת הפוטושופ ובין אדם צעיר, כי בדרך כלל לאנשים מבוגרים יש פחות גישה למחשבים, וזאת בגלל שהטכנולוגיה התפתחה בעיקר בעשורים האחרונים. כתוצאה מכך כדאי לאנשים מבוגרים להירשם ולעשות קורס פוטושופ אשר מותאם באופן מיוחד ליכולות שלהם ולידיעות שלהם בעולם המחשבים. לא חסרים קורסים כאלה שמתקיימים במקומות שונים, ואין ספק שהקורסים האלה מתקיימים לעיתים גם בבתי האבות שבהם מתגוררים בני גיל הזהב. הקורסים האלה מוסיפים כל כך הרבה עניין ואתגר למי שלקוח בהם חלק, ולכן חשוב מאוד לעודד את הקשישים להצטרף ולנסות לעשות קורסים כאלה. ככל שיש לאדם יותר תחביבים ועניין בדברים שונים הוא מרגיש טוב יותר והוא יכול ליהנות מכל שלב ושלב של החיים שלו, וזה חיובי.