דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
ללמוד פוטושופ כתחביב לגיל הזהב


28/04/13 22:05

רבים מהאנשים המגיעים לגיל הזהב שמחים מצד אחד שהם סוף סוף יכולים לנוח אחרי כל מה שעברו בחייהם, ומצד שני הם לא כל כך מוצאים את עצמם בתוך ים של בטלה וחוסר עשייה להן הם לא רגילים. אחד הדברים החשובים עבור אנשים בגיל הזהב הוא למצוא לעצמם תחביב או עיסוק איתו יוכלו להעביר את הזמן ולהמשיך ליצור. אין שום סיבה שאנשים המגיעים לגיל הזהב יפסיקו את חיי היצירה שלהם, וישקעו בתוך שממה של שעמום ודלות רוחנית. היום, בעידן המחשב והאינטרנט ישנן הרבה יותר אפשרויות לפיתוח עיסוקים מעניינים המתאימים לאנשים בגיל הזהב. אם אתם חשים שאתם מצויים בדיוק במצב הזה, ואתם מעוניינים לפתח לעצמכם תחביב מעניין ויצירתי תוכלו להתחיל ללמוד פוטושופ כתחביב לגיל הזהב. פוטושופ היא תוכנה מורכבת ומעניינת במיוחד המאפשרת לנו לעבד תמונה ולבנות לעצמנו מגוון רחב של יצירות באמצעות עיצוב גרפי. בעולם העסקים משתמשים בתוכנת הפוטושופ למגוון רחב של מטרות כגון בניית ברושורים, בניית באנרים, עיצוב אתרים, עיבוד תמונות ועוד שורה ארוכה של משימות גרפיות.

אפשר ללמוד גם לבד

בשלב ראשון תוכלו פשוט לקחת את כל התמונות הדיגיטליות שלכם, ושל כל בני המשפחה ולערוך להן עיצוב גרפי. לגזור תמונות, לבנות קולאז'ים, להוסיף טקסט, להוסיף אפקטים, להבהיר, להכהות, להפוך את התמונות לקריקטורות, להפוך אותן לציור אמנותי של גיר ופחם, ולמעשה לבצע אין ספור מניפולציות על התמונות באמצעות פקודות הפוטושופ המגוונות. בהמשך הדרך תוכלו לבנות עיצובים מגוונים על פי טעמכם הפרטי, ולעשות יצירות אישיות ופרטיות שלכם. תוכנת הפוטושופ היא תוכנה מורכבת המאפשרת אין ספור סוגים של עיבודי תמונה, ועל כן יש צורך ללמוד אותה היטב, אבל זה בדיוק מה שאנחנו מחפשים, להעסיק את המוח, להעביר את הזמן וליצור. תוכלו להירשם לקורס ללימוד פוטושופ או שתוכלו ללמוד את התוכנה באמצעות מדריכים שיש שפע מהם באינטרנט. כך למשל, תוכלו להיכנס ליוטיוב ולצפות בסרטוני הדרכה המלמדים אתכם להשתמש בתוכנת הפוטושופ שלב אחרי שלב, או לקרוא מדריכים טקסטואליים המסבירים את כל הפונקציות בתוכנה.