דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
על טיפולי השתלת שיער לפני חתונה, בריאות ומה שביניהם.
התקרחות ונשירת שיער הינה בעיה נפוצה הפוגעת ברבים מאיתנו. מי מאיתנו נעמד מדי פעם מול המראה ובודק את מצב המפרצים בדאגה.

15/04/13 15:14

 

התקרחות ונשירת שיער הינה בעיה נפוצה הפוגעת ברבים מאיתנו. מי מאיתנו נעמד מדי פעם מול המראה ובודק את מצב המפרצים בדאגה. עם השנים, הגיל יש שיאמרו, העבודה המלחיצה, ההורות רבים מאיתנו מדווחים על שינוי במצב השיער. המצב אינו מדאיג שמיוחד כשמדובר בנשירה פשוטה ושגרתית המתרחשת מדי פעם בהתאם לשינויי הגוף, אך הופכת מטרידה באמת כאשר יותר אזורים על הראש הופכים דלילים ובהמשך קרחים לחלוטין לא זכר לשיער שהיה פעם על הראש.

לעקור את הבעיה או השערה, מן השורש.

התחושה הנפוצה ביותר המלווה אותנו כהורים, המלווה כל שלב מההורות שלנו היא תחושת האחריות לילדנו ודאגה בראש ובראשונה לבריאותם. חשוב לדעת כי אומנם רוב האנשים הסובלים מהתקרחות מדווחים על התופעה בגילאי 30-40 לחייהם, אך יש והתופעה מתרחשת מוקדם יותר כבר בגיל ההתבגרות, חלק מהורות פירושה להיות מודעים להשלכות תופעת ההקרחות והשפעתה על ילדנו לטווח הרחוק. ילדים הסובלים מהתקרחות בגיל ההתבגרות סובלים מפגיעה בביטחון העצמי.

להיפטר מהתקרחות אחת ולתמיד!

בין אם ההתקרחות החלה בגיל צעיר יחסית ובין אם הופיעה פתאום כך באמצע החיים, היום כבר לא צריך לקבל אותה כגזריה שאין דרך להתמודד עמה. עם השנים חלו תמורות רבות בתחום הטיפוח ושמירה על בריאות השיער, טיפולי השתלת שיער הפכו לפיתרון האולטימטיבי להתמודדות עם בעיית ההתקרחות ונפוצים מאוד בקרב כלל האוכלוסייה, גברים ונשים כאחד. השתלת שיער היא שיטה יעילה, בטוחה ויחסית להתקרחות הנמשכת כל החיים, מדובר בטיפול מהיר תוצאות ארוכות טווח.

באיזה גיל  אפשר להתחיל?

ישנה חשיבות לזיהוי הבעיה בגיל מוקדם ככל האפשר. בגיל 25 ניתן לקבל תמונת מצב יחסית אמינה על מצב הקרקפת, ללמוד את מאפייני ההתקרחות ולהתאים לה את הטיפול היעיל ביותר. השתלה פירושה העברת זקיקי שיער ממקומות בם יש צמיחת שיער טובה , בדרך כלל החלקים האחוריים והצדדים בראש, למרכז הקרקפת, הזקיקים מושתלים במקומם החדש, והשיער צומח מחדש במקומו החדש. לא מדובר בתוספות חיצוניות כי אם בשימוש בשיער ראשו של המטופל עצמו, טבעי ובטוח לאורך זמן, גם אם אתם עושים אותו לפני חתונה בגלל ההשפעה שלו על צילום אירועים, הוא ישאר לאחר מכן לכל החיים.