דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
מתנות לאורחים- מתנות קטנות, כיף גדול
נכון שזה כיף לתת מתנות לאנשים שאוהבים? אבל חייבים להודות, שעוד יותר כיף זה לקבל מתנות מאנשים שאוהבים, במיוחד אם הן משמשות כמזכרת מאותו אירוע.

10/04/13 13:21

 

נכון שזה כיף לתת מתנות לאנשים שאוהבים? אבל חייבים להודות, שעוד יותר כיף זה לקבל מתנות מאנשים שאוהבים, במיוחד אם הן משמשות כמזכרת מאותו אירוע. חתונות, בר או בת מצווה, בריתות, ימי הולדת, השקות- כל אלו ועוד רבים, הם סוגי שונים של אירועים חשובים בחיינו. בעצם, כל אירוע ולו הכי קטן ומצומצם הוא חשוב לנו, הרי לא סתם אנו נערכים לכבודו. חלק גדול מהאירוע, ובעצם אפשר לומר שבלעדיו לא יכול להתקיים אירוע- הם האורחים שלנו. האורחים המוזמנים הם אלו המשמחים אותנו ובזכותם, כן רק בזכותם אפשר להגיד שהיה אירוע מושלם. אם כך? מדוע לא לפנק אותם במתנה קטנה בעלת הערכה גדולה? משהו שיראה לאורחים שלנו שאנו מוקירים להם תודה ושמחים שהגיעו לשמוח בשמחתנו? טרנד חדש שהתפתח בעשור האחרון הוא מתנות לאורחים. מתנות לאורחים הן מתנות קטנות שמסבות אושר לשני הצדדים, הן לאורח והן לבעל האירוע. הן תפסו מקום חשוב בהפקת אירוע והביקוש למתנות אלו הולך וגובר. מתנות לאורחים הופכות את האירוע ליוקרתי, מושקע ויצירתי יותר.

 

נתראה בשמחות

אורחים המוזמנים אל מקום האירוע בדרך כלל מפנים מקום במיוחד לאירוע, מגיעים ממקומות שונים, חלקם אפילו ממקומות רחוקים על מנת לשמח את בעל השמחה. ברגע שנעניק שי קטן לאורח, עצם הנתינה תגרום לנו לשמחה גדולה, וללא ספק, החשוב מכל, שגם האורח יצא מרוצה. כל זאת בזכות מתנה קטנה שנתנה מהלב. מתנות לאורחים יכולות להיות שוקולדים בעטיפה יפה, סבונים צבעוניים וריחניים, מגנטים עם תמונות ועוד שלל רעיונות שאפשר לדמיין. אם ברצוננו להפוך את המתנה לאישית וייחודית יותר כדאי להוסיף כיתוב למתנה בצירוף מילות תודה, תאריך האירוע או כיתוב אחר בהקשר לסוג האירוע. מתנות לאורחים הופכות את האירוע לאירוע מוערך ובנוסף יוצרות מעין הבחנה בין כל אירוע רגיל אחר לבין האירוע המיוחד שלך!  מה שגורם לכך שבסופו של דבר לאורחים שלך נשאר טעם טוב מאותו ערב ורצון להגיע לשמח גם באירוע הבא שלך. אז...עד האירוע הבא, שנתראה רק בשמחות!