דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
מוצרים לתינוק
תינוק בדרך כלל מהווה סיבה להתרגשות, לציפייה, לשמחה. תינוק מצריך הערכות ספציפית אם מבחינת מוכנות נפשית ובטח שמבחינת חפצים ומוצרים. תינוקות צרכים מוצרים ייחודים שלרוב בבית שעדיין אין בו תינוק, לא ניתן למצוא אותם.

04/04/13 08:35

 

תינוק בדרך כלל מהווה סיבה להתרגשות, לציפייה, לשמחה. תינוק מצריך הערכות ספציפית אם מבחינת מוכנות נפשית ובטח שמבחינת חפצים ומוצרים. תינוקות צרכים מוצרים ייחודים שלרוב בבית שעדיין אין בו תינוק, לא ניתן למצוא אותם. אפילו את אבקת הכביסה והמרכך יש להחליף לטובת אבקה שייעודית לעור הרגיש של התינוק. מוצרים לתינוק הם עולם ומלואו, יש מגוון רחב של מוצרים כאשר לכל סוג של מוצר ניתן למצוא מגוון רחב ואופציות שונות.

רשימה

כיום ניתן למצוא מספר חברות מרכזיות וידועות בהן ניתן למצוא את כל המוצרים הנחוצים לתינוק חדש. תינוק חדש מצריך רשימה שלמה של מוצרים לתינוק ולאחר רכישתם יש להכין את הבית. באתרים שונים באינטרנט או בקורסי הכנה ללידה או שפשוט אצל אחות שמלווה הריון, ניתן להתעדכן לגבי הרשימה של המוצרים. חשוב להפעיל שיקול דעת ולא לקנות את כל הרשימה. מצד אחד עשויים להיות דברים אותם לא ניראה ככדאיים כגון מחזיק למוצץ אך הם עשויים להתגלות כפרקטיים ומהמתרס השני ניתן למצוא מוצרים שנראים נחוצים כגון מחמם מגבונים אך בסופו של יום יתגלו כקניה מיותרת. חשוב לזכור כי מוצרים לתינוקות אלו לא רק בגדים וצעצועים אלא גם דברי מאכל כמו לדוגמא, אם אתם הולכים לאירוע עם קייטרינג לאירועים מוטב לקחת מהבית אוכל שיתאים לתינוק בצורה טובה.

הערכות פרקטית ונפשית

נשים בחודש השמיני להריונן נוטות להיכנס אל "שלב הקינון", שלב זה מתואר כתקופה בה הלידה מתקרבת והאישה, ולעיתים אף הבעל מתחילים לסדר  ולנקות את הבית בצורה קפדנית ויסודית, מסדרים דברים שלפני כן בכלל לא הפריעו להם. לרוב בסמיכות לשלב זה נהוג כבר להכין מקום בבית לכבוד הקטן החדש, אם מבחינת מקום לבגדים ואם מבחינת הכנת גופי חימום, בהנחה ומדובר בעונות הקרות. קנייה של  מוצרים לתינוק בשילוב של סידור וניקוי הבית, מדגישים את השינוי שעומד להגיע ומהווים הכנה פרקטית ונפשית במקביל.

דרך האינטרנט

הרבה אנשים נוטים לשקול מה לקנות לפני הלידה ומה לקנות אחריה. חשוב לקחת קריטריון כגון מיקום מגורים כחלק בשיקולים, קריטריון כגון קירבה אל מוקד קניות עשוי להוות שיקול חשוב, למרות שחשוב לזכור שתמיד ניתן להשלים מוצרים גם דרך האינטרנט, כך שאין צורך לזוז לשום מקום אלא להיעזר בשירותי המשלוח. כיום חברות גדולות וקטנות מאפשרות אופציה זו. אופציה זו בעיקר משתלמת כיוון שניתן לעשות בקלות השוואות מחירים ולהיעזר באתרים של הקניות המשותפות על מנת להשיג מחירים משתלמים.

מתנות וזיכויים

כאשר תינוק נולד, הנטייה של הסובבים היא לא להגיע בידיים ריקות אלא להביא מתנה לאם או לתינוק. כך שתוך ימים ספורים מהלידה התינוק החדש עשוי להצטייד לפתע במגוון של מוצרים ובגדים חדשים וכמובן שבריבוי של מוצרים כפולים. אין טעם להילחץ מהמצב או לעשות מדיטציה לטובת הרגעות, מדיטציה ניתן לשמור לטובת סיטואציות אחרות, בסיטואציה זו יש לאסוף את כל המוצרים ולנצל את זכות ההחלפה. לא פעם יהיה חכם להישאר עם פתק זיכוי ולנצל אותו רק כשיעלה צורך קונקרטי במוצר חדש, ולא לקנות בכוח עוד מוצר.