דף הבית          על האתר          רפואת ילדים          רפואת שיניים לילדים          פסיכולוגית ילדים          עיצוב חדר הילדים          קוסמטיקה למשפחה          צור קשר    

 
קטגוריות
 
מעוניין ביועץ?
מלא פרטים

שם פרטי ומשפחה
טלפון
דוא"ל
נושא
אזור בארץ
הודעה
 
   
הורים הם תמיד הורים הם תמיד הורים
בתור הורים צעירים אנחנו משקיעים משאבים עצומים, הן חומריים והן רגשיים בטיפול בילדינו. אנחנו עושים הכל כדי להעניק להם את הטוב ביותר ותמיד שואפים לרווחתם, בכל תנאי ובכל מחיר.

21/03/13 16:15

 

בתור הורים צעירים אנחנו משקיעים משאבים עצומים, הן חומריים והן רגשיים בטיפול בילדינו. אנחנו עושים הכל כדי להעניק להם את הטוב ביותר ותמיד שואפים לרווחתם, בכל תנאי ובכל מחיר. אנחנו מוותרים על ההנאות הקטנות והגדולות שלנו רק כדי להעניק להם את המיטב שבמיטב וכך אכן ראוי. ילדים הם באמת הדבר היקר מכל ועלינו ההורים לגונן ולהעניק להם כל מה שביכולתנו. הדבר היפה הוא שהחיים מקיימים מחזוריות שבה הורינו מגדלים אותנו ואנחנו את ילדינו וכך הלאה.

מהי נתינה?

אנחנו מלמדים את ילדינו מהי נתינה ומהי אהבה ללא תנאי ממש כשם שהורינו העניקו לנו ולימדו אותנו בדרך שלהם על ידי אהבה ונתינה ללא תנאים. מסיבה זו חלק מתפקידנו כהורים וכילדים בעת ובעונה אחת הוא גם להכיר טובה להורינו שהעניקו לנו ממש כפי שאנחנו מעניקים לילדנו. מעגל החיים הזה שמקיים ילדות, בגרות, הורות וזקנה הוא נחלת כולנו. כולנו היינו ילדים וכולנו נזדקן בבוא העת. משום כך פרק הנתינה של חיינו אינו מסתכם רק בהענקה לילדנו, אלא גם בהענקה להורינו היקרים שלימדו אותנו לתת.

לעזרת ההורים

בגיל זקנה הורינו זקוקים לנו ולכן עלינו להיות קשובים לצרכיהם. חשוב להבין שנתינה להורינו חשובה גם בהיבט החינוכי. הורים רבים מבקשים להנחיל לילדיהם ערכים של נתינה לזולת ,אולם שוכחים את הדוגמה האישית. נתינה להורים ודאגה מסורה להם מתוך כבוד וכוונה טהורה ובעיקר אהבה הם השיעור החשוב ביותר והמשמעותי ביותר שנוכל לתת להורים שלנו. במסגרת אותה נתינה חשוב להיות קשובים לצרכים של ההורים הקשישים שלנו.

הטוב ביותר עבורם

מסגרות שונות מוצעות כיום כדי לספק לקשישים את הטוב ביותר ותפקידנו לייעץ ולכוון את הורינו לאפשרות הטובה ביותר עבורם. דיור מוגן למשל הוא אפשרות מצוינת לקשישים בריאים יחסית שמעוניינים לשמור על חיי חברה פוריים ומשמעותיים. דיור מוגן מאפשר לקשישים לקיים אורח חיים עצמאי לצד חיי חברה עם בני גילם. אפשרות אחרת היא בית אבות. בית אבות מיועד לקשישים בעלי בעיות בריאות שמחייבות מעקב רפואי צמוד. שגרת החיים היא פחות גמישה אך לקשישים מוצעות פעילויות חברה מגוונות, ספורט ואקטואליה.